Pognae ergonomický bedrový nosič - red

€99 –40 %
Pognae ergonomický bedrový nosič - red
€99 –40 % €59
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.3.2024
Možnosti doručenia

Jedinečný bedrový ergonomický nosič Pognae v sebe spája tri rôzne varianty nosenia – dá sa použiť ako bedrový sedák, ako krížovo viazaný nosič na jedno rameno či ako pevne zafixovaný nosič s pásmi na oboch pleciach.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečný bedrový ergonomický nosič Pognae v sebe spája tri rôzne varianty nosenia – dá sa použiť ako bedrový sedák, ako krížovo viazaný nosič na jedno rameno či ako pevne zafixovaný nosič s pásmi na oboch pleciach. Je anatomicky tvarovaný, vďaka čomu zabezpečuje pohodlie vám i vášmu dieťatku. Nielenže podporuje zdravý vývin chrbtice dieťaťa, ale dbá aj o to, aby ste si nepoškodili tú vašu.

1. Ako bedrový sedák

Na prechádzky na kratšiu vzdialenosť, pri častom nosení dieťatka na rukách doma či pri uspávaní vám nosič Pognae výborne poslúži ako bedrový sedák. Dieťa naň jednoducho posadíte a pridŕžate ho rukou, čím sa odbremeníte od klasického namáhavého nosenia na rukách, rozložíte váhu dieťaťa a odbremeníte svoju chrbticu.

  • Odporúčaná nosnosť: do 13 kg
  • Odporúčaný vek: od 0 do 2 rokov

2. Ako krížovo viazaný nosič na jedno rameno

Tento spôsob použitia nosiča Pognae zabezpečí vám i vášmu dieťatku väčšie pohodlie pri nosení. Odporúča sa využívať predovšetkým v letných mesiacoch počas prechádzok na stredne dlhú vzdialenosť, ideálne od 6 mesiacov veku dieťaťa. Výhodou tohto spôsobu nosenia je väčšia vzdušnosť. Rodič si môže dieťatko k sebe otočiť tvárou i chrbtom.

  • Odporúčaná nosnosť: do 13 kg
  • Odporúčaný vek: od 6 mesiacov do 2 rokov

3. Ako pevne zafixovaný nosič

Pokiaľ sa chystáte na dlhšiu prechádzku či túru alebo jednoducho chcete mať obe ruky voľné a dieťatko 100 % v bezpečí, upevnite nosič pásmi na oboch pleciach matky. Polohu dieťaťa tak pevne zafixujete z oboch strán. Pre ešte väčší komfort môžete hlávku dieťaťa počas spánku zakryť špeciálnou pokrývkou, ktorou zamedzíte, aby mu padala hlavička a doprajete mu pohodlný a nerušený odpočinok. Ramenné pásy sa zapínajú vzadu a jednoducho ich zapnete a odopnete aj bez pomoci.

Výhody nosiča Pognae

Nosnosť až do 20 kg

Tri rôzne spôsoby využitia

Podporuje zdravý vývin chrbtice dieťaťa

Chráni chrbticu rodiča

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: