Podložky na hranie

Detské podložky na hranie sú úžasným doplnkom každej detskej izbičky. Vašim drobcom poskytnú bezpečný a veselý priestor na ich hry a prvé objavy a vám zase ušetria kopec starostí. Hracie podložky pre deti sú príjemné mäkké, vďaka čomu si deti pri hraní neodrú lakte ani kolienka, majú izolačné vlastnosti a sú dizajnovo príťažlivé. Okrem toho sú zdravotne nezávadné, hypoalergénne, vodeodolné a napomáhajú pri rozvoji motoriky . Jednoduchá údržba je samozrejmosťou, ak teda deti podložku zašpinia, stačí ju jednoducho pretrieť vlhkou utierkou alebo opláchnuť. Nech si už vyberiete veľkú či malú podložku, s písmenkami alebo zvieratkami, skladaciu či premium, vďaka svojej odolnosti vám budú všetky z nich robiť radosť dlhé roky.  
Prem. Cat

9 položiek celkom

Ak uvažujete nad kúpou podložky na hranie, musíte si v prvom rade stanoviť účel použitia. V dnešnej dobe je na trhu veľmi veľa výrobcov podložiek na hranie rôznych cenových hladín a tým pádom aj kvality.

Sme hrdí, že sme pred pár rokmi podložky na hranie začali predávať ako prví. Poznáme typy ponúkaných materiálov, poznáme kvalitu, poznáme konkurenciu a preto ponúkame len to najlepšie.  

Podľa čoho vyberať?

1. Účel: Ak vyberáte univerzálnu podložku na hranie - neexistuje. U nás ponúkame podložky vonkajšie, tzv. kempingové ktoré majú ľahkú hmotnosť, tašku a sú skladacie čo využijete na kúpaliskách alebo piknikoch. Nevýhodou tejto podložky v interiéri je, že sa môže vďaka nízkej hmotnosti šmýkať a je potrebné ju zaťažiť.  Do interiéru je ideálna voľba podložky z rady Premium. Vďaka svojej hmotnosti 5-10 Kg (podľa veľkosti) sa priľne k podlahe a nepohne sa. Je vhodná od narodenia a vyrobená z vysokokvalitnej pamäťovej peny ktorá vydrží mnoho rokov bez poškodenia. 

2. Kvalita/cena: Takmer všetky podložky na hranie ponúkané na trhu sú vyrobené z XPE. Nazývajú sa aj penové podložky. Ide o materiál, ktorý si môžete predstaviť ako penu so vzduchovými bublinkami. V LALALU túto kvalitu podložiek predávame pod názvom Štandard. Ako názov napovedá ide o zlatú strednú cestu. Podložka je cenovo dostupná, kvalita XPE je vysoká v porovnaní s konkurenciou. Mierna nevýhoda je, že fólia sa môže niekedy používaním natrhnúť a tak isto kvôli nízkej hmotnosti doporučujeme podložku zaťažiť. 

TIP LALALU: Najlepšou možnosťou je kombinácia Premium podložky do interiéru s kempingovou podložkou.  S touto kombináciou máte vyhraté.