Drevené autíčko Back and Forth - Woody

€18
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia

Malé, pekné a svojrázne drevené autíčko. Autá sú ručne maľované.

Detailné informácie

Podrobný popis

Handmade - ručne vyrobené drevené dizajnové autíčko vo farbe dreva.

Back and Forth - alebo „heen en weer“, ako hovoria v Holandsku - je naše malé, pekné a svojrázne drevené autíčko. Neviete rozoznať prednú časť od zadnej? Nevadí, len to nechajte na fantázii detí, nájdu si svoj vlastný spôsob ako jazdiť tam a späť!

Auto je špeciálne navrhnuté holandskou dizajnérkou Floris Hovers k autodráham Waytoplay. Autá sú ručne maľované a zostavené Marise Jelles-ovou v dielni v Haarleme, Holandsko.

Odporúčaný vek: od 3 rokov.

Materiál: drevo

Farba: prírodne drevo

Rozmery: 10 x 3,5 cm

Váha: 65g

Výhody

Prírodný materiál

Ručne skladané a maľované

Odporúčané od 3 rokov

Vyrobené v Holandsku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Holandský dizajnér a vynálezca Sybren Jelles sa ako dieťa veľmi rád hral s autíčkami. A to hlavne von, s vetrom vo vlasoch. Keď si v roku 2003 všimol, že jeho syn Joep po ňom túto vášeň zdedil, zrodil sa v jeho hlave originálny nápad. Vytvoril nezničiteľnú, flexibilnú a vode odolnú cestnú dráhu.

HOLANDSKÝ DIZAJN, VYROBENÉ V NEMECKU

Waytoplay nie je len obyčajná hračka. Je to originálny dizajnérsky kúsok, ktorý je navyše neuveriteľne praktický a univerzálny. V každej sade nájdete ľahko spájateľné diely – cesty, zákruty, parkoviská, kruhové objazdy, križovatky a mnoho iného.  Waytoplay dráhy sú vyrobené v Nemecku z vysoko kvalitnej a zdraviu neškodnej gumy, ktorá spĺňa všetky bezpečnostné a zdravotné normy (vrátane európskej normy na hračky EN-71).

Najväčšou vychytávkou tejto hračky je jej univerzálnosť. Dráhy môžete používať kdekoľvek. Na pláži, v detskej izbe na koberci, v záhrade, skrátka kedykoľvek a kdekoľvek len chcete.

Deti sú vo svojej podstate veľkými objavovateľmi a prieskumníkmi. Na uvoľnenie ich predstavivosti stačí ozaj málo. A Waytoplay dáva deťom nástroj na vytvorenie vlastnej hry. Podporuje predstavivosť, kreativitu a učí deti ako riešiť problémy – to všetko sa im veľmi zíde v budúcnosti.