Detský lak na nechty Gaston

€9
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Máte doma malú princezničku a premýšľate, čím ju potešiť? Z laku na nechty Nailmatic bude mať istotne obrovskú radosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objem: 8 ml
Použitie: od 3 rokov

Máte doma malú princezničku a premýšľate, čím ju potešiť? Z laku na nechty Nailmatic bude mať istotne obrovskú radosť. A to vďaka krásnemu odtieňu a nápaditému obalu, ktorý si môže dokonca vyfarbiť.

Rodičov zas určite poteší, že lak je navrhnutý špeciálne pre detičky. To znamená, že sa vyrába len na báze vody a neobsahuje ftaláty, formaldehyd, toluén či vonné látky. Navyše, produkt je 100 % vegánsky a netestovaný na zvieratách.

Ak by sa lak náhodou obtrel o oblečenie, nič sa nedeje. Odev stačí očistiť teplou vodou s pridaným čistiacim prostriedkom.

Skrášlite vašej ratolesti rúčky vďaka laku na nechty Nailmatic. Lak je nanajvýš bezpečný, pretože sa vyrába len na báze vody a bez ftalátov, vonných látok a iných toxínov. Zárukou úplného bezpečia je aj to, že produkt je 100 % vegánsky a netestovaný na zvieratách.

Pri jeho odstraňovaní z prstíkov zabudnite na odlakovač. Vystačíte si s teplou vodou a mydlom. Produkt pochádza z Francúzska. Autorom originálneho a hravého obalu je dizajnérske štúdio OMY.

Vyrobený špeciálne pre detičky len na báze vody

Neobsahuje ftaláty, vonné látky ani iné toxíny

100 % vegánsky produkt netestovaný na zvieratách

Originálne balenie dizajnérskeho štúdia OMY

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: