Nellie's

ZOZNÁMTE SA S RODINOU

#ShowMore#

Skutočné inšpirácie pre značku Nellie's.

Nellie

Značka Nellie's bola inšpirovaná Nellie, hádate správne! Bola to skutočná osoba so skutočnými hodnotami. Verila v úprimnosť a jednoduchosť a zelenú farbu používala dávno predtým, ako bola táto farba cool!
Práve vďaka týmto presvedčeniam sme si zamilovali meno Nellie, a preto sme na jej počesť vyvinuli rad čistiacich prostriedkov.

James

Keď povýšime „maminho chlapca“ na ďalšiu úroveň, na nočnú moru každej priateľky a sen každej matky, zakladateľ našej spoločnosti (a vlastný syn Nellie) James Roberts miloval svoju matku TAK veľmi, že si z jej uctenia urobil svoje životné dielo. Keďže Nellie bola taká veriaca v ekologické čistenie, vytvoril celý rad čistiacich prostriedkov bez toxínov a fosfátov. Všetky výrobky sú ekologické, hypoalergénne a vysoko účinné, čím pomáhajú udržiavať našu planétu rovnako bezchybnú ako naše oblečenie!

Baby

Baby (a naša línia detského prádla) bola inšpirovaná Nellinou vnučkou (Jamesovou dcérou). Chcel vyvinúť niečo dostatočne jemné pre bábätká, ale dostatočne účinné na čistenie všetkého rôzneho neporiadku, ktorý môžu v daný deň narobiť! Naša detská bielizeň kombinuje našu najpredávanejšiu praciu sódu, ale má pridanú silu nášho rastlinného kyslíkového rozjasňovača, ktorý je zabudovaný tak, aby si poradil aj s tými najodolnejšími škvrnami tým najšetrnejším spôsobom.

Nugget

Jamesov milovaný rodinný pes, ktorý vyrastal, nemohli sme Nuggeta vynechať z tímu! Prináša radosť z našej rodiny do vašej, čo si na tejto tvári nezamilovať? A keď je pripravený na pranie, udrží si svoj štatút Top Tier Snuggle-Status, keď použijete Nellie's Laundry Soda a naše prírodné zmäkčovadlá Lamby Wool Dryerballs.

Lamby

Dobre, James síce nevyrastal so žiadnou ovečkou... ale Lamby bol inšpirovaný obľúbeným plyšovým zvieraťom jeho dcéry (a naozaj je niečo roztomilejšie ako ovečka?). Lamby je tá najjemnejšia vec, akú ste kedy objali, a inšpiroval naše guľôčky Dryerballs zo 100 % ovčej vlny - najlepší prírodný zmäkčovač tkanín.