6x NUTRILON 1 AR špeciálne počiatočné mlieko 800 g, 0+

€150,65
Skladom
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Nutrilon 1 AR je určený pre diétny režim pri výžive dojčiat, ktoré grckajú. Tento problém môže vznikať v dôsledku nedostatočne vyvinutého tráviaceho ústrojenstva a mal by vymiznúť s vyšším vekom dieťaťa. Vhodné pre deti od narodenia. Nutrilon AR obsahuje špeciálnu prírodnú zložku, karubín (múku zo svätojánskeho chleba), ktorý zahusťuje obsah žalúdka a tak znižuje výskyt grckania.

Karubín je prírodná látka získavaná zo semien rohovníka (svätojánskeho chleba), ktorá je bohatá na vlákninu. Vďaka tomu zahusťuje obsah žalúdka a znižuje výskyt grckania.

Všetky živiny zo stravy tak zostávajú v tráviacom ústrojenstve a telo neprichádza o cenné látky. Účinky karubínu boli preukázané v klinických štúdiách. Karubín prechádza tráviacim ústrojenstvom nestrávené a zmäkčuje tak stolicu.

Zloženie:

Laktóza (z MLIEKA), Rastlinné oleje (palmový, kokosový, repkový, slnečnicový), Sušené odtučnené MLIEKO, Demineralizovaná srvátka (z MLIEKA), Galaktooligosacharidy (z MLIEKA), Karubín (3,5 %), Koncent , Fosforečnan vápenatý, RYBÍ olej, Srvátková bielkovina (z MLIEKA), Fruktooligosacharidy, Olej z Mortierella alpina, Cholín chlorid, Citran draselný, Citran sodný, Chlorid draselný, Kyselina L-askorbová, Kyselina L-askorbová itol, Taurín , Uhličitan vápenatý, Síran železnatý, L-tryptofán, Síran zinočnatý, L-askorban sodný, L-karnitín, DL-α-tokoferyl acetát, Sodná soľ uridín 5'-monofosfátu, Cytidin 5'-monofosfát, Adenozín 5'-monofosfát, D-pantothenát vápenatý, Sodná soľ inosin 5'-monofosfátu, Nikotinamid, Sodná soľ guanozín 5'-monofosfátu, Síran meďnatý, DL-α-tokoferol, Retinyl palmitát, Retinyl palmitát, pteroylmonoglutamová (kyselina listová), Jodid draselný, Síran manganatý, Seleničitan sodný, Fytomenadión, Cholekalciferol, D-biotín, Kyanokobalamín, Fluorid 0.044 mg.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

ALERGÉNY SÚ ZVÝRAZNENÉ VEĽKÝM PÍSMOM

Výživové hodnoty na 100 g prášku:
- Energetická hodnota: 2024 kJ
- : 484 kcal
- Tuky: 24,7 g
- z toho::
- nasýtené mastné kyseliny: 11 g
- polynenasýtené mastné kyseliny: 4,2 g
- - kyselina arachidónová (AA): 0,12 g
- - kyselina dokosahexaenová (DHA): 0,12 g
- - kyselina linolová (LA): 3,3 g
- - kyselina α-linolénová (ALA): 0,39 g
- Sacharidy: 53,4 g
- z toho::
- cukry: 52,5 g
- - laktóza: 51,5 g
- polyalkoholy:
- - inositol: 53 mg
- Vláknina: 5,0 g
- z toho::
- galaktooligosacharidy (GOS): 1,8 g
- fruktooligosacharidy (FOS): 0,29 g
- Mliečne bielkoviny: 9,7 g
- Soľ: 0,4 g
- Vitamíny:
- A: 423 µg
- D₃: 12 µg
- E: 8,2 mg TE
- K₁: 42 µg
- C: 68 mg
- Tiamín (B₁): 0,48 mg
- Riboflavín (B₂): 1,0 mg
- Niacín (B₃): 3,2 mg
- B₆: 0,34 mg
- Folát: 101 µg
- Kyselina listová: 61 µg
- B₁₂: 0,60 µg
- Biotín: 12 µg
- Kyselina pantoténová: 3,7 mg
- Minerálne látky:
- Sodík: 161 mg
- Draslík: 553 mg
- Chloridy: 388 mg
- Vápnik: 580 mg
- Fosfor: 374 mg
- Horčík: 38 mg
- Železo: 5,8 mg
- Zinok: 4,6 mg
- Meď: 0,38 mg
- Mangán: 0,027 mg
- Fluoridy: ≤ 0,044 mg
- Selén: 22 µg
- Chróm: ≤ 44 µg
- Jód: 92 µg
- Ostatné dôležité látky:
- L-karnitín: 15 mg
- Cholín: 160 mg
- Taurín: 39 mg
- Nukleotidy: 17 mg
- Referenčný príjem priemernej dospelej osoby (8400kJ/2000kcal)

Návod na prípravu nápoja:- Umyte si dôkladne ruky a vysterilizujte všetko používané riadu.

- Prevarte čerstvú pitnú vodu určenú pre dojčatá a nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 ° C.

- Zodpovedajúce množstvo vody vlejte do vysterilizovanej fľaše. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu.

- Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku a prášok zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vo vnútri obalu na dosiahnutie presnej dávky. Prášok v odmerke nestláčajte.

- Pridajte zodpovedajúce množstvo prášku do vody. Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky.

- Uzatvorte fľašu a dôkladne ju pretrepte (najmenej 10 sekúnd), než sa všetok prášok rozpustí. Odstráňte viečko a nahraďte ho sterilné cumlíkom.

- Overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a pripravenú dávkuPodávajte ihneď a spotrebujte do 2 hodín.Dôležité rady:Pripravenú stravu spotrebujte do dvoch hodín. Vždy zlikvidujte nespotrebovanú stravu. Neohrievajte stravu v mikrovlnnej rúre, aby ste predišli obareniu dieťaťa v dôsledku nerovnomerného ohriatia. Nikdy nepridávajte do detskej výživy viac odmeriek, ako je stanovené, ani čokoľvek iné. Dohliadnite na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním.Po každom použití obal vždy dôkladne uzatvorte a uchovávajte ho na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.Potravina je určená pre zvláštnu výživu. Svetová zdravotnícka organizácia odporúča výlučné dojčenie do 6 mesiacov veku dieťaťa, a ak je to možné, pokračovať v dojčení až do dvoch rokov dieťaťa. Majte na pamäti, že rozhodnutie prestať dojčiť môže byť nevratné. Prechod na dojčenské mlieko má aj zvýšené finančné a sociálne dopady. Pre zdravie dojčaťa je dôležité dôsledne dodržiavať odporúčaný postup prípravy, dávkovanie a použitie dojčenskej výživy uvedené na obale. Spôsob použitia a ďalšie informácie nájdete v príbalovom letáku a na webových stránkach.Rad Proexpert:Nutrilon radu ProExpert je vhodný pre deti so špecifickými výživovými potrebami. Prináša riešenie pre deti s drobnými zažívacími ťažkosťami, s prejavmi alergickej reakcie, s predpokladom k vzniku alergií a pre deti predčasne narodené.O Nutrilone:​​Tím expertov sa viac ako 40 rokov zaoberá výskumom materského mlieka. Nové poznatky napomáhajú inováciám výrobkov výživy pre dojčatá, batoľatá a tiež dojčiace mamičky.Okrem toho Nutrilon nezabúda ani na dojčatá a batoľatá so špecifickými stravovacími požiadavkami, akými sú napríklad alergie, grckanie, koliky, intolerancia laktózy a ďalšie.Materské mlieko je pre bábätko tou najlepšou výživou. Dodáva mu všetko potrebné pre zdravie, odolnosť voči chorobám a dobré rozvíjanie. Aby aj dojčatá, ktorí nemôžu byť dojčené, mali optimálnu výživu, Nutricia vylepšuje receptúry dojčenských mliek po vzore tých materských. Mlieka plná vitamínov, potrebných a užitočných látok.

Krajina pôvodu: Holandsko

Adresa dodávateľa: Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4, Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: