3x NUTRILON 2 Advanced následné dojčenské mlieko 1 kg, 6+

€72
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte našu najnovšiu inováciu mliek Nutrilon 2 Advanced, špeciálne vyvinutou pre podporu imunitného systému A normálneho VÝVOJA . Naše jedinečné zloženie obsahuje našu patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP , oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš unikátny proces výroby, vitamíny C a D, ktoré prispievajú k podpore imunity a tiež omega- 3 mastnú kyselinu alfa-linolénovú pre podporu rozvoja mozgu. Naše inovovaná receptúra je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papierovom baleniu duo balenia!
Počiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Musíte sa starať o veľa vecí, a preto je dôležité mať sa na koho obrátiť. Sme tu pre vás.

NUTRILON 2 ADVANCED pokračovacie mlieko od ukončeného 6. mesiaca obsahuje:
HMO 3´GL a zmes oligosacharidov GOS/FOS
Živiny na podporu imunitného systému (Vitamíny C a D)
- vitamíny C a D prispevajú k normálnej funkcii imunitného systému
Omega-3 a 6 (ALA a DHA)
- ALA (kyselina alfa-linolénová) prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervovej sústavy
BEZ PALMOVÉHO OLEJA

Podľa požiadaviek legislatívy obsahujú všetky pokračovacie mlieko vitamíny C a D, ktoré prispevajú k normálnej funkcii imunitného systému, a kyselinu alfa-linolénovú, ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervovej sústavy.
LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

100% recyklovateľná krabica obalu

ROZUMIEME MATERSKÉMU MLIEKU, už 50 rokov sa venujeme výskumu a odkrývaní tajomstva materského mlieka
Prvé plazenie po štyroch, prvé krôčiky... začína sa obdobie, keď sa vaše deti a vy nezastavíte. Veríme, že každá skúsenosť v ich živote im pomáha budovať odolnosť. K prvému objavovaniu sveta patrí aj jeho ochutnávanie. Predstavujeme vám našu najnovšiu inováciu, Nutrilon 2 Advanced, špeciálne vyvinutý na PODPORU imunitného systému a normálneho vývoja vášho dieťaťa. Naše jedinečné zloženie obsahuje patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš jedinečný výrobný proces, vitamíny C a D na podporu imunity a omega-3 mastnú kyselinu alfa-linolénovú na podporu vývoja mozgu. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovom obalu duo balenia !

Prečo si vybrať pokračovaciu výživu Nutrilon? Medzi hlavné výhody mliečok Nutrilon patria:
- HMO 3´GL: Oligosacharid materského mlieka 3´galaktozyllaktóza, ktorú přináša náš unikátny proces
- Zmes oligosacharidov GOS/FOS: napodobňujú funkciu oligosacharidov v materskom mlieku
- ŽIVINY PRE PODPORU IMUNITNÉHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému
- PRISPIEVA K NORMÁLNEMU VÝVOJU MOZGU A NERVOVÉHO SYSTÉMU: Omega 3 (ALA) prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervovej sústavy
- BEZ PALMOVÉHO OLEJA

Podľa požiadaviek legislatívy obsahujú všetky pokračovacie mlieko vitamíny C a D a kyselinu alfa-linolénovú, ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervové sústavy.
LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

100% recyklovateľná krabica obalu

Vitamín D pre normálny rast a vývoj kostí u detí, kyselina alfa-linolénová, ktorá prispieva k rozvoju mozgu a nervového systému, vitamíny C a D prispievajúce k normálnej funkcii imunitného systému. Všetky pokračovacie mlieka obsahujú vitamíny C, D a kyselinu alfa-linolénovú, ako to vyžadujú právne predpisy.

Naše jedinečné zloženie obsahuje patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš jedinečný výrobný proces, vitamíny C a D na podporu imunity a omega-3 mastnú kyselinu alfa-linolénovú na podporu vývoja mozgu. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovom obale duo balenia!

Podľa požiadaviek legislatívy obsahujú všetky pokračovacie mlieko vitamíny C a D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii imunity, a kyselinu alfa-linolénovú, ktorá prispieva k normálnemu vývoju mozgu a nervové sústavy.
LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

Rozumieme materskému mlieku
Už 50 rokov sme nadšenými priekopníkmi vo výskume materského mlieka. Patentovaná nová generácia mliek.

Prečo dôverovať značke Nutrilon?
Zloženie následných mliek Nutrilon je inšpirované materským mliekom. Nutricia má cez 120 rokov skúseností s výživou bábätiek a malých detí. Náš zapálený tím s viac ako 500 vedcami a odborníkmi sa už 50 rokov venuje výskumu materského mlieka a jeho vplyvu na vývoj bábätiek a ich imunitný systém.

Príbeh Nutrilonu začína v prírode
Mlieka Nutrilon vyrábame z vysoko kvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov. Vďaka inovatívnym technológiám uchovávame to najlepšie z prírody. Naše mlieko obsahuje iba starostlivo vybrané ingrediencie, prispôsobené výživovým potrebám detí. Základom mlieka Nutrilon je naša jedinečná receptúra, ktorú neustále vylepšujeme v najmodernejších vývojových centrách po celom svete. Aby bábätko dostávalo to najlepšie od samého začiatku, neustále vylepšujeme našu receptúru. Snažíme sa, aby boli naše produkty najvyššej kvality, priateľské k prírode a hlavne jednoduché na použitie.

Začínate s prvou fľaštičkou?
Máme pre Vás niekoľko užitočných rád:
- Zachovajte si trpezlivosť
Pre bábätká nie je prechod na dojčenskú výživu jednoduchý a občas vďaka tomu mávajú drobné tráviace problémy alebo mlieko odmietajú. V týchto chvíľach je dobré zachovať trpelizvosť – Vaše dieťatko si postupne zvykne na nový typ výživy.
- Nemeňte typ mlieka príliš často
Ako už sme písali vyššie, pri prechode na dojčenské mlieko sa môžu u bábätka objaviť drobné tráviace ťažkosti. Pokiaľ ale budete skúšať viac dojčenských mliek v krátkom čase, nemusí sa mu uľaviť. Skúste vydržať a podávať bábätku vybrané mlieko aspoň po dobu jedného týždňa, aby si tráviaci systém na novú stravu zvykol.
- Poraďte sa s pediatrom
V prípade potreby alebo nejasností ohľadne prechodu na dojčenskú výživu sa vždy obráťte na pediatra, ktorý Vám poskytne odbornú pomoc

Zloženie:

Laktóza (Z MLÉKA/Z MLIEKA), rostlinné/rastlinné oleje (slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové / slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový, řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový), sušené odtučněné MLÉKO / ODTUČNENÉ MLIEKO, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z MLÉKA/Z MLIEKA), galaktooligosacharidy (z MLÉKA/Z MLIEKA) 8,6 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvátkovej bielkoviny (z MLÉKA/Z MLIEKA), fruktooligosacharidy 0,6 %, fosforečnan vápenatý, RYBÍ olej, MLÉČNÉ bílkoviny/MLIEČNE bielkoviny, chlorid draselný, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horečnatý, chlorid cholinu / cholín chlorid, olej z Mortierella alpina, citronan/citran sodný, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid sodný, kyselina L-askorbová, L-askorban sodný, inositol/inozitol, L-tryptofan/L-tryptofán, chlorid hořečnatý/horečnatý, síran železnatý, síran zinečnatý/zinočnatý, L-karnitin/L-karnitín, DL-α-tokoferyl acetát, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pantotenát vápenatý, nikotinamid/nikotínamid, síran měďnatý/meďnatý, thiamin/tiamín hydrochlorid, retinylpalmitát, riboflavin/riboflavín, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), jodid draselný, síran manganatý/mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadion/fytomenadión, cholekalciferol, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín.
Složení se vztahuje / zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

ALERGÉNY SÚ ZVÝRAZNENÉ VEĽKÝM PÍSMOM

Výživové údaje na 100 ml mlieka:
- Energetická hodnota: 293 kJ (70 kcal)
- Tuky 3,3 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 1,1 g - kyselina arachidónová (ARA) 9,1 mg, kyselina dokosahexaenová 17,5 mg, kyselina linolová (LA) 448 mg, kyselina alfa-linolénová (ALA) 53 ,8 mg-
- Sacharidy 8,4 g - z toho cukry 8,3 g - laktóza 8 g, polyalkoholy inositol 6,8 mg
- Vláknina 0,6 g
- Mliečne bielkoviny 1,4 g
- Soľ -
- Sodík 24,3 mg


Vitamíny
Vitamín A 61 mcg, vitamín D3 1,75 mcg (25 %), vitamín E 1,5 mg TE, vitamín K 5,9 mcg, vitamín C 9,5 mg (21 %), tiamín (B1) 0, 11 mg, riboflavín (B2) 0,15 mg, niacín (B3), 0,48 mg, vitamín B6 0,058 mg, folát 14 mcg, kyselina listová 8,4 mcg, vitamín B12 0,19 mcg, biotín 1,8 mcg , kyselina pantotenová 0,51 mg.


Minerálne látky
Sodík 24,3 mg, draslík 86 mg, chloridy 55 mg, vápnik 75 mg, fosfor 51 mg, horčík 7 mg, železo 1,10 mg, zinok 0,52 mg, meď 0,055 mg, mangán 0,005 mg, fluoridy > 0 , selén 3,2 mcg, jód 14 mcg.


Ostatné dôležité látky
L-karnitín 2,0 mg, cholín 17 mg, taurín 0,13 mg, ostatné oligosacharidy GOS 0,2 g.

Príprava:
1. Vysterilizujte všetok používaný riad a prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40 °C. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na obale) vlejte do vysterilizovanej liekovky.
2. Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v nej zarovnajte pomocou špeciálneho plastového pásika vo vnútri obalu.
3. Do fľaštičky s vodou pridajte zodpovedajúce množstvo prášku (pozri tabuľku na obale). Uzavrite fľašu a 10 sekúnd ju dôkladne pretrepte vo zvislej polohe.
4. Pred podávaním overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

Po každom použití obal starostlivo uzavrite. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte dovnútra vlhkú odmerku. Spotrebujte do 1 mesiaca od otvorenia. Skladujte v suchu a chlade (< 25 °C). Balené v ochrannej atmosfére.

Krajina pôvodu: Poľsko

Adresa dodávateľa: Danone a.s., V parku 2294/2, 148 00 Praha 4, Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: