Hodnotilo 0 ľudí

Nellie’s All-Natural – Gulička do sušičky Levanduľa

Hodnotilo 0 ľudí

Nellie’s All-Natural – Gulička do sušičky Levanduľa

Doprava zadarmo nad 90 EUR

Tovar je skladom

Dostupné aj v
kamenných predajniach

Máte otázku? Napíšte nám

10,90 EUR s DPH
Počet ks

Doručenie do 48 hodín

Nellie’s All-Natural – Gulička do sušičky Levanduľa
10,90 EUR s DPH
Nellie’s All-Natural – Gulička do sušičky Levanduľa 10,90 € s DPH

popis

Na rozdiel od bežných zmäkčovadiel, ktoré obsahujú chemikálie a môžu poškodiť oblečenie aj sušičku, sa vlnená gulička značky Nellie´s vyznačuje vysokou účinnosťou, nezávadnosťou a ekologickosťou.

Gulička nielenže zmäkčí šatstvo, ale nezanecháva na ňom ani žiadne vlákna. Sušiť s ňou môžete naozaj všetko, od uterákov, obliečok až po detské oblečenie.

Stopercentná novozélandská vlna bola humánne zozbieraná a pre ešte príjemnejší účinok sa do nej pridali esenciálne oleje rôznych vôní. Okrem levanduľovej nájdete v ponuke aj vôňu citrusu alebo simply fresh.

Vlastnosti produktu

Gulička do sušičky je vyrobená zo stopercentnej vlny, ktorá sa postará o dokonalé zmäkčenie akéhokoľvek oblečenia. Bez obáv ju môžete použiť aj pri sušení detských vecí. Vďaka pridaným esenciálnym olejom je oblečenie nielen príjemne mäkké, ale aj krásne voňavé.

Výdrž: 50 sušení

Vôňa: levanduľa

Výhody Guličky do sušičky

Dokonalé zmäkčenie a príjemná vôňa

Gulička je vyrobená zo stopercentnej novozélandskej vlny

Prírodný materiál nezanecháva na oblečení žiadne vlákna

Bezproblémové použitie aj pri sušení detského oblečenia

O značke

Inšpiráciou k vzniku kanadskej značky Nellie’s bola skutočná osoba, mama Nellie, ktorá sa ekologicky správala dávno predtým, ako to začalo byť „cool“. Jej syn James Roberts svoju mamu miloval a obdivoval tak veľmi, že sa rozhodol uctiť si jej pamiatku svojou celoživotnou prácou. Vytvoril preto celý rad čistiacich prostriedkov bez toxínov a fosfátov, ktoré dnes pod značkou Nellie‘s pomáhajú udržiavať čistú nielen bielizeň, ale aj našu planétu.