Hodnotilo 0 ľudí

Set na prvé jedenie - Červený

Hodnotilo 0 ľudí

Set na prvé jedenie - Červený

Doprava zadarmo nad 49 EUR

Tovar je skladom

Dostupné aj v
kamenných predajniach

Máte otázku? Napíšte nám

15,00 EUR s DPH
Počet ks
Set na prvé jedenie - Červený
15,00 EUR s DPH
Set na prvé jedenie - Červený 15,00 € s DPH

popis

Zábavná a funkčná silikónová sada na jedenie Bumkins je výborným spoločníkom dieťatka pri jeho prvých pokusoch o samostatnosť pri jedení. Vďaka užitočnej prísavke pevne drží na stole, takže sa nemusíte báť zbytočného neporiadku. Pomocná rukoväť zároveň dodáva vášmu drobcovi viac istoty pri jedení. Dieťatko sa tak môže smelo pustiť do svojich prvých pokrmov, ku ktorým dostane aj vlastnú špeciálnu lyžicu. A čo sa nedoje, to sa ľahko odloží na neskôr. Súčasťou setu je totiž aj veko, vďaka ktorému zvyšné jedlo pohodlne odložíte do chladničky či mrazničky, čím predídete zbytočnému plytvaniu.

Vlastnosti produktu

Miska Bumkins je vyrobená zo 100 % zdravotne nezávadného potravinárskeho silikónu, ktorý odoláva baktériám, vysokým teplotám i mrazu. Mištičku tak môžete pokojne umývať v umývačke riadu, používať v chladničke, mrazničke či mikrovlnke. Okrem misky s vekom je súčasťou setu tiež dvojitá lyžica, ktorá rastie spolu s dieťatkom. Jedna strana lyžice je totiž vhodná na namáčanie do pyré, zatiaľ čo druhá už na neskoršie naberanie pevných jedál.

 

Rozmery: hlavná miska – priemer 11 cm; lyžica – dĺžka 12 cm; veko – priemer 11,5 cm

Výhody setu na jedenie Bumkins

Vyrobená zo zdravotne nezávadného silikónu

Možnosť použitia v mrazničke i mikrovlnke

Pomocou prísavky dokonale priľne k stolu

Súčasťou setu je aj praktické veko a lyžica

O značke

Keď príde na starostlivosť o deti, Bumkins je skutočný superhrdina. Táto americká značka prišla prvýkrát na pomoc ekologicky uvedomelým rodičom už pred viac ako 25 rokmi s vlastnou radou látkových plienok. Pre veľký úspech svoj sortiment neskôr rozšírila aj o podbradníky, tašky a ďalšie produkty z odolných a zdravotne nezávadných materiálov, ktorým život vdýchla svojím typickým veselým dizajnom. Značka dokonca na spoluprácu zlákala aj takých gigantov, ako sú Disney, Nintendo či DC Comics. Spolu s nimi v súčasnosti vytvára originálne kolekcie, ktoré robia radosť nielen deťom, ale aj ich rodičom.