Hodnotilo 0 ľudí

Silikónová kefka Brushies na prvé zúbky - Veľryba Willa

Hodnotilo 0 ľudí

Silikónová kefka Brushies na prvé zúbky - Veľryba Willa

Doprava zadarmo nad 20 EUR

Tovar je skladom

Dostupné aj v
kamenných predajniach

Máte otázku? Napíšte nám

8,50 EUR s DPH
Počet ks

Doručenie do 48 hodín

Silikónová kefka Brushies na prvé zúbky - Veľryba Willa
8,50 EUR s DPH
Silikónová kefka Brushies na prvé zúbky - Veľryba Willa 8,50 € s DPH

popis

Veľryba Willa už čo-to o ústnej hygiene vie. Oceán je pre ňu predsa ako jedna veľká miska s polievkou, a preto sa jej medzi zuby často zachytáva planktón. Očistiť ho bolo kedysi poriadne namáhavé, no odkedy našla správnu zubnú kefku, planktónu sa vie zbaviť švihom plutvy. Nasaďte zubnú kefku na prst a vydajte sa spolu s ňou do oceánu zážitkov. Uvidíte, že všetky zubné kazy od vás odplávajú na míle ďaleko.

Vlastnosti produktu

Zubná kefka The Brushies je vhodná pre deti od 4 týždňov až do 4 rokov. Vyrába sa v USA z certifikovaného potravinárskeho silikónu, ktorý je zdravotne nezávadný, neobsahuje bisfenol A (PBA) ani ftaláty. Kefku môžete umývať v umývačke riadu a sterilizovať. Odporúča sa používať ju už odvtedy, ako dieťatku začne vychádzať prvý zúbok. Vďaka extra mäkkému silikónu, z ktorého je kefka vyrobená, ju deti radi používajú aj na masírovanie ďasien. Týmto spôsobom pomáha zúbkom, aby sa rýchlejšie prerezali.

  • Rozmer: 10,5 x 2 x 7 cm.

Výhody prvej zubnej kefky The Brushies

vyrobená v USA z bezpečného potravinárskeho silikónu

dá sa umývať v umývačke riadu a sterilizovať

extra mäkký silikón je príjemný aj na masírovanie ďasien

deti si zamilujú hravý dizajn v tvare obľúbeného zvieratka

O značke

Detské silikónové kefky The Brushies vytvorili dve ženy, ktoré sú obe mamy aj doktorky. Prvou je zubárka Hilary Fritsch, ktorá počas svojej kariéry vytrhla deťom nejeden skazený zúbok a povedala si, že so svojimi deťmi nič podobné zažiť nechce. Tou druhou je jej kamarátka – psychologička Colleen T. Crowley, ktorá už dávno pochopila, že deti sa všetko najlepšie učia hrou. Preto spojili svoje sily a vytvorili unikátne silikónové kefky Brushies, ktoré si zamilovali deti aj rodičia po celom svete. Sú 100 % zdravotne nezávadné, úžasne zábavné a s láskou vyrábané priamo v New Yorku.