Hodnotilo 0 ľudí

Skladacia kolobežka Maxi Micro Deluxe - Koralová

Hodnotilo 0 ľudí

Skladacia kolobežka Maxi Micro Deluxe - Koralová

Doprava zadarmo nad 80 EUR

Tovar je skladom

Dostupné aj v
kamenných predajniach

Máte otázku? Napíšte nám

144,70 EUR s DPH
Počet ks

Doručenie do 48 hodín

Skladacia kolobežka Maxi Micro Deluxe - Koralová
144,70 EUR s DPH
Skladacia kolobežka Maxi Micro Deluxe - Koralová 144,70 € s DPH

popis

Kolobežka Maxi Micro Deluxe so skladacou riadiacou tyčou je skvelým darčekom pre deti od 5 do 12 rokov. Má protišmykovú nášľapnú dosku, nosnosť až 70 kg, reflexný polep na zadnej strane a eloxovaný kovový povrch tubusu riadidiel, ktorý slúži ako ochrana pred oxidáciou i koróziou. Tak ako pri iných typoch kolobežiek Micro, aj táto má špeciálny riadiaci mechanizmus, pomocou ktorého sa kolobežka už pri ľahkom naklonení riadiacej tyče a prenesení váhy zatáča do strán. Vďaka tomu je jazda na nej ako surfovanie na chodníku – teda obrovská zábava. Výhodou kolobežky je tiež to, že má vzadu dvojité koleso, ktoré jej zaisťuje dostatočnú stabilitu aj pri vyššej rýchlosti. Okrem toho má tiež nastaviteľnú výšku riadiacej tyče, a to až v rozmedzí od 67 do 92 cm. Kolobežka navyše spĺňa najprísnejšie bezpečnostné štandardy a vlastní certifikáty nemeckej skúšobne TÜV-GS.

Vlastnosti produktu

 

 

 

  • Dĺžka: 56 cm
  • Šírka riadidiel: 26 cm
  • Výška riadidiel: 67 – 92 cm
  • Dĺžka nášľapu: 33 cm

 

  • Šírka nášľapu: 14,2 cm
  • Výška nášľapu: 5,5 cm
  • Nosnosť: 70 kg
  • Hmotnosť: 2,8 kg

 

Výhody kolobežky Micro

Špeciálny mechanizmus ovládania

Pri ľahkom naklonení riadiacej tyče a prenesení váhy sa kolobežka zatáča do strán, vďaka čomu pri jazde vzbudzuje pocit ako pri surfovaní.

Vyrába sa vo Švajčiarsku a v Nemecku

Micro kolobežky vznikajú v spolupráci s uznávanými konštruktérmi, dizajnérmi a kvalifikovanými odborníkmi z Nemecka a Švajčiarska.

Pomáha k rozvoju rovnováhy a koordinácie pohybu

Kolobežka napomáha k zlepšeniu rovnováhy a k rozvoju koordinácie pohybov. Súčasne poskytuje dostatočnú stabilitu.

Spĺňa prísne bezpečnostné štandardy

Každá Micro kolobežka spĺňa prísne bezpečnostné štandardy. Rada Maxi Micro Deluxe vlastní certifikáty nemeckej skúšobne TÜV-GS.

O značke

Spoločnosť Micro Mobility Systems Ltd, známa ako Micro, pôsobí v Švajčiarsku už od roku 1999. Zameriava sa predovšetkým na mestskú mobilitu, ktorú chce ľuďom zľahčiť výrobou inovatívnych kolobežiek či dokonca vývojom vlastného elektrického automobilu Microlino. Firma si od samého začiatku dáva veľmi záležať na kvalite a bezpečnosti svojich produktov. Kolobežky sú preto navrhované a vyvíjané vo Švajčiarsku a v Nemecku, vždy v spolupráci so skúsenými konštruktérmi, dizajnérmi a kvalifikovanými odborníkmi.