Hodnotilo 11 ľudí

Vankúš Baby Elephant Ears - Camo

Hodnotilo 11 ľudí

Vankúš Baby Elephant Ears - Camo

Doprava zadarmo nad 49 EUR

Tovar je skladom

Dostupné aj v
kamenných predajniach

Máte otázku? Napíšte nám

25,00 EUR s DPH
Počet ks
Vankúš Baby Elephant Ears - Camo
25,00 EUR s DPH
Vankúš Baby Elephant Ears - Camo 25,00 € s DPH

popis

Vankúšik v tvare sloních uší od spoločnosti Baby Elephant Ears je anatomicky tvarovaný tak, aby poskytoval detskej hlavičke a chrbtici prirodzenú oporu. Vyrába sa v USA z organicky dopestovaných bambusových a kukuričných vlákien, takže ide o úplne bezpečný a netoxický produkt. Zaujme vás nielen svojou vysokou kvalitou, ale predovšetkým nápaditým prevedením a dizajnom, ktorý dieťatku i vám vyčaruje úsmev na tvári.

Vlastnosti produktu

Vankúšik je ideálny ako podpora pri ležaní dieťatka v postieľke či kočíku, ako aj pri sedení v autosedačke. Využitie však nájde prakticky kdekoľvek, kde si dieťa potrebuje odpočinúť alebo sa oprieť.

Výhody vankúšika Baby Elephant Ears

Prirodzená opora pre hlavičku a chrbát dieťaťa

Vyrobený v USA z organických materiálov

Jedinečné prevedenie a dizajn produktu

Každý deň dôvod na úsmev od ucha k uchu

O značke

Spoločnosť Baby Elephant Ears so sídlom v USA vyrába krásne a užitočné detské vankúšiky v tvare sloních uší, ktoré sú skvelé pre rodičov, ale aj pre priateľov či príbuzných, ktorí chcú obdarovať deti svojich blízkych originálnym darčekom. Hrdá zakladateľka firmy Alicia Overby využíva na výrobu produktov Baby Elephant Ears miestne zdroje a podporuje spravodlivé a čestné pracovné postupy. Jej najdôležitejšími klientmi sú jej vlastné deti – Lilly, Finn, Sylvi a Pearl.