Hodnotilo 1 ľudí

Knižka o umývaní zúbkov + set kefiek

Hodnotilo 1 ľudí

Knižka o umývaní zúbkov + set kefiek

Doprava zadarmo nad 99 EUR

Tovar je skladom

Dostupné aj v
kamenných predajniach

Máte otázku? Napíšte nám

29,00 EUR s DPH
Počet ks
Doručenie do 3 pracovných dní
Knižka o umývaní zúbkov + set kefiek
29,00 EUR s DPH
Knižka o umývaní zúbkov + set kefiek 29,00 € s DPH

popis

Upozornenie: Knižka je v anglickom jazyku.

Zubná kefka The Brushies je vhodná pre deti od 4 týždňov až do 4 rokov. Vyrába sa v USA z certifikovaného potravinárskeho silikónu, ktorý je zdravotne nezávadný, neobsahuje bisfenol A (PBA) ani ftaláty. Kefku môžete umývať v umývačke riadu a sterilizovať. Odporúča sa používať ju už odvtedy, ako dieťatku začne vychádzať prvý zúbok. Vďaka extra mäkkému silikónu, z ktorého je kefka vyrobená, ju deti radi používajú aj na masírovanie ďasien. Týmto spôsobom pomáha zúbkom, aby sa rýchlejšie prerezali.

 

 

Vlastnosti produktu

Nasaďte kefku na prst, namočte ju alebo na ňu pridajte zubnú pastu, zapojte vašu fantáziu a premeňte dentálnu hygienu na super zábavu.

Set obsahuje 4 silikónové kefky Brushies s obľúbenými postavami ako krokodíl Chomps, opica Momo, prasiatko Pinkey a veľryba Willa plus

knižku v anglickom jazyku kde nájdete tipy ako začať s čistením prvých zúbkov.

 

 

VÝHODY PRVEJ ZUBNEJ KEFKY THE BRUSHIES

VYROBENÁ V USA Z BEZPEČNÉHO POTRAVINÁRSKEHO SILIKÓNU

DÁ SA UMÝVAŤ V UMÝVAČKE RIADU A STERILIZOVAŤ

EXTRA MÄKKÝ SILIKÓN JE PRÍJEMNÝ AJ NA MASÍROVANIE ĎASIEN

DETI SI ZAMILUJÚ HRAVÝ DIZAJN V TVARE OBĽÚBENÉHO ZVIERATKA

O značke

Detské silikónové kefky The Brushies vytvorili dve ženy, ktoré sú obe mamy aj doktorky. Prvou je zubárka Hilary Fritsch, ktorá počas svojej kariéry vytrhla deťom nejeden skazený zúbok a povedala si, že so svojimi deťmi nič podobné zažiť nechce. Tou druhou je jej kamarátka – psychologička Colleen T. Crowley, ktorá už dávno pochopila, že deti sa všetko najlepšie učia hrou. Preto spojili svoje sily a vytvorili unikátne silikónové kefky Brushies, ktoré si zamilovali deti aj rodičia po celom svete. Sú 100 % zdravotne nezávadné, úžasne zábavné a s láskou vyrábané priamo v New Yorku.