Hodnotilo 0 ľudí

Podložka na hranie Parklon Premium M - Indián

Hodnotilo 0 ľudí

Podložka na hranie Parklon Premium M - Indián

Doprava zadarmo nad 20 EUR

Tovar je skladom

Dostupné aj v
kamenných predajniach

Máte otázku? Napíšte nám

129,00 EUR s DPH
Počet ks

Doručenie do 48 hodín

Podložka na hranie Parklon Premium M - Indián
129,00 EUR s DPH
Podložka na hranie Parklon Premium M - Indián 129,00 € s DPH

popis

  • Veľkosť podložky M: 190 x 130 x 1,2 cm (šírka x dĺžka x hrúbka)

Najodolnejšia zo všetkých. Presne taká je podložka na hranie z rady Premium, ktorá je perfektná pre všetky ušantené detičky, ale aj rodičov, ktorí plánujú postupne zväčšovať svoju rodinku. Premium podložka je totiž vyrobená z vysokokvalitného zdravotne nezávadného PVC materiálu, ktorý má životnosť až neuveriteľných 10 rokov. Po celý ten čas sa môžete spoľahnúť na to, že podložka zabezpečí mäkký, bezpečný a zdravý priestor na hranie pre vaše detičky. Vďaka špeciálnej členitej vrstve na povrchu tlmí nárazy a navyše pôsobí aj proti únave. Jej veľkým benefitom je tiež to, že sa nekrčí, a to ani po zrolovaní a uskladnení. Aj po rokoch tak bude stále ako nová.

Vlastnosti produktu

Hracia podložka Premium, vyrobená z mimoriadne odolného PVC materiálu, je zdravotne nezávadná a hypoalergénna. Odoláva nielen nárazom, ale aj vode a nečistotám, vďaka čomu sa ľahko čistí. Z oboch strán je potlačená veselým motívom, a tak si ju môžete otáčať podľa vašej nálady či vkusu. Vďaka prevencii pokrčenia zostáva tvarovo stabilná a bez záhybov aj po zrolovaní či uskladnení. Vhodná je už od narodenia.

Výhody podložky Parklon

Vyrobená z pamäťovej peny

Vďaka odolnej pamäťovej pene poskytuje podložka Parklon dieťatku bezpečie a pohodlie pri jeho hrách.

Odolná voči vode i poškodeniu

Materiál podložky hravo odoláva tekutinám i poškodeniu, a tak vám bude dobre slúžiť dlhé roky.

Dokonale izoluje

Podložka Parklon výborne izoluje dieťa od podlahy v letných i zimných mesiacoch.

Zdravotne nezávadná

Podložka Parklon je synonymom kvality a bezpečnosti. Vyrába sa zo zdravotne nezávadného a hypoalergénneho plastu.

O značke

Kórejská značka Parklon už viac ako 20 rokov svojimi produktmi robí radosť deťom z rôznych kútov sveta. Ako prvá na svete sa začala špecializovať na hracie podložky, ktoré majú vďaka jej dlhoročným skúsenostiam prvotriednu kvalitu, ako i dizajn. Parklon má totiž vlastné dizajnérske laboratórium, v ktorom denno-denne vytvára jedinečné vizuály pre svoje produkty. Všetky výrobky Parklon zároveň prechádzajú testom SGS a majú certifikát od medzinárodného akreditačného fóra IAF. Môžete sa preto na ne bez obáv spoľahnúť.