Hodnotilo 10 ľudí

Ochranné rúško pre deti Feismasa 3 – 8 rokov (5 ks)

Hodnotilo 10 ľudí

Ochranné rúško pre deti Feismasa 3 – 8 rokov (5 ks)

Doprava zadarmo nad 49 EUR

Tovar je skladom

Dostupné aj v
kamenných predajniach

Máte otázku? Napíšte nám

9,90 EUR s DPH
Počet ks
Doručenie do 3 pracovných dní
Ochranné rúško pre deti Feismasa 3 – 8 rokov (5 ks)
9,90 EUR s DPH
Ochranné rúško pre deti Feismasa 3 – 8 rokov (5 ks) 9,90 € s DPH

popis

Rozmery: 116 x 141 x 58 mm
Balenie obsahuje 5 kusov.


Chrániť tvár pred vírusmi a infekciami potrebujú nielen dospelí, ale aj deti. Zaobstarajte im jednorazové ochranné rúško od značky Feismasa, ktoré sa vyrába s tromi vrstvami. Základnými materiálmi sú netkaná textília a bavlna. Rúška sú navrhnuté tak, aby šetrili tvár a vďaka špeciálnemu 3D spracovaniu na ňu dokonale sadli.

Rúška deti využijú v podstate kedykoľvek. Ich hlavnou prednosťou je, že slúžia na ochranu zdravia od rôznych škodlivín. Takže či už sú to vírusy, pozostatky plynov v ovzduší, prach alebo výpary z chemických látok, dieťa bude s rúškom na tvári v bezpečí.

Vlastnosti produktu

Ochranné rúška Feismasa sú zárukou toho, že detičky budú chránené pred vírusmi a inými škodlivinami. Vďaka netkanej textílii je pritom dýchanie úplne bez problémov a materiál navyše nijako neškodí detskej tvári.

Výrobca myslel aj na pohodlnosť nosenia. Preto zhotovil rúško v špeciálnom 3D prevedení, vďaka ktorému sa dokonale prispôsobí tvári. Skvelé na tomto produkte je aj to, že sa hodí nielen ako ochrana pred infekciami. Dieťaťu rúško poslúži aj ako ochrana pred prachom, plynmi v ovzduší alebo výparmi z chemických a pohonných látok.

Ochrana detskej tváre pred vírusmi a inými škodlivinami v ovzduší

Netkaná textília umožňuje pohodlne dýchať

Rúško vďaka 3D prevedeniu dieťatku dokonale sadne

Vhodné pre detičky do 8 rokov

O značke

Mať poruke ochranné rukavice alebo detské rúška na tvár nikdy nie je na škodu. Obzvlášť vtedy, ak sa v ovzduší hromadia vírusy a iné škodlivé látky. Preto sebe aj deťom zaobstarajte dostatočnú ochranu. Z nášho obchodíku vám na to poslúžia ochranné rukavice, ktoré sú také pohodlné a prispôsobivé, že budú vašou druhou pokožkou. No a pre detičky tu zas máme ochranné rúška na tvár od značky Feismasa. Ich hlavnou prednosťou je, že chránia detskú tvár nielen pred vírusmi, ale aj od škodlivín ako prach či výpary z chemických látok. A to, že na tváričku sadnú ako uliate, zaručuje špeciálne 3D prevedenie.