Hodnotilo 28 ľudí

Podložka na hranie Lalalu Silky – Slon

Hodnotilo 28 ľudí

Podložka na hranie Lalalu Silky – Slon

Doprava zadarmo nad 99 EUR

Tovar je skladom

Dostupné aj v
kamenných predajniach

Máte otázku? Napíšte nám

66,00 EUR 52,80 EUR s DPH
Počet ks
Doručenie do 3 pracovných dní
Podložka na hranie Lalalu Silky – Slon
66,00 EUR 52,80 EUR s DPH
Podložka na hranie Lalalu Silky – Slon 66,00 € s DPH

popis

Hľadáte podložku na hranie, no neviete, ktorá je pre vaše dieťatko najvhodnejšia? S výberom konkrétneho produktu vám pomôže náš sprievodca na odkaze nižšie:

 https://www.lalalukids.com/blog/79/velky-sprievodca-vyberom-hracej-podlozky-ktora-sa-vasmu-dietatku-hodi-najviac

  • Veľkosť podložky: 150 x 200 x 1,5 cm (šírka x dĺžka x hrúbka)

Podložka Silky je výbornou voľbou nielen pre bábätká, ale aj pre ostatných členov rodiny. Je vyrobená z vysokokvalitnej PE peny, čo je mimoriadne bezpečný a spoľahlivý materiál. Napokon, tento hypoalergénny plast sa používa aj na výrobu dojčenských fliaš a riadu. V čom sa však podložka Silky odlišuje od štandardných podložiek najviac, je jej povrchová úprava. Na povrchu je totiž potiahnutá vrstvou látky, ktorá ju spevňuje a dodáva jej výnimočnú hebkosť. Je teda ako stvorená na prvé kotúle, kroky i mäkké dopady dieťatka.

Vlastnosti produktu

Hracia podložka Lalalu Silky je vyrobená z netoxického a hypoalergénneho polyetylénu, ktorý odpudzuje domáce kliešte a prach. Na povrchu je potiahnutá špeciálnou tkaninou, ktorá jej dodáva hebkosť, no zároveň je dostatočne odolná proti pretrhnutiu. Vďaka bezpečným hladkým hranám a špeciálnemu povlaku v tvare zaoblených diamantov na povrchu podložky súčasne pôsobí proti únave a tlmí nárazy. Výhodou je tiež to, že sa ľahko udržiava.

Výhody podložky Lalalu

Vyrobená z PE peny

Vďaka odolnej PE pene poskytuje podložka Parklon dieťatku bezpečie a pohodlie pri jeho hrách.

Odolná voči pretrhnutiu

Na povrchu je potiahnutá špeciálnou tkaninou, ktorá jej dodáva hebkosť, no zároveň je dostatočne odolná proti pretrhnutiu.

Dokonale izoluje

Podložka Lalalu výborne izoluje dieťa od podlahy v letných i zimných mesiacoch.

Zdravotne nezávadná

Podložka Lalalu je synonymom kvality a bezpečnosti. Vyrába sa zo zdravotne nezávadného a hypoalergénneho materialu.

O značke

Lalalu prináša na slovenský a európsky trh vysokokvalitné a jedinečné produkty pre najmenších členov vašej rodiny. Všetok tovar, ktorý u nás nájdete, spĺňa potrebné normy pre európsky trh, je certifikovaný a okrem toho aj krásny a užitočný. Nech si už teda vyberiete z Lalalu čokoľvek, sme presvedčení o tom, že vám to bude dlho pomáhať, robiť radosť a spríjemňovať váš rodinný život.