Hodnotilo 0 ľudí

Vak na hračky Play&Go Space - svieti v tme

Hodnotilo 0 ľudí

Vak na hračky Play&Go Space - svieti v tme

Doprava zadarmo nad 80 EUR

Tovar je skladom

Dostupné aj v
kamenných predajniach

Máte otázku? Napíšte nám

34,95 EUR s DPH
Počet ks

Doručenie do 48 hodín

Vak na hračky Play&Go Space - svieti v tme
34,95 EUR s DPH
Vak na hračky Play&Go Space - svieti v tme 34,95 € s DPH

popis

Priemer: 140 cm.
Vyrobené z bavlny.


Keď sa dieťatko dohrá, to bude zase upratovania. S vakom na hranie Play&Go si toto už nikdy viac nepoviete. Nielenže sa dá vak použiť na uskladnenie a prenášanie hračiek, ale jeho súčasťou je dokonalá podložka, ktorá v detskej izbe doslova zažiari. Stačí zhasnúť svetlá a počkať, kým planéty, vesmírne lode a ďalšie vzory začnú svietiť. No a keď hranie detičky prestane baviť, jednoducho potiahnite za šnúrky ako na klasickom vaku a všetky hračky sú razom na kope.

Vlastnosti produktu

Hrací vak Play&Go je skvelým spoločníkom do každej detskej izby, a to hlavne pre jeho praktickosť a jednoduchosť. Po tom, ako sa dieťatko dohrá, stačí potiahnuť za šnúrky a všetky hračky sú na jednej kope. Spodnú časť vaku tvorí hracia podložka, ktorá je nielenže krásna na pohľad, ale aj dostatočne hrubá, aby dieťatko ochránila pred chladnou zemou. S údržbou vaku je to rovnako jednoduché – vyperte ho v práčke pri teplote 30 ºC a je opäť ako nový.

Výhody vaku na hračky Play&Go

Ideálny na hranie, uskladnenie a prenášanie hračiek

Vhodný pre bábätká aj staršie deti

Dieťa sa učí, ako si má upratovať hračky

Krásne dizajnové motívy pre dievčatká aj chlapčekov

O značke

Produkty belgickej spoločnosti Play and Go spĺňajú tri dôležité kritériá – sú praktické, zábavné a zároveň vynikajú svojím jedinečným dizajnom. Dôkazom toho, že pridržiavať sa týchto požiadaviek má zmysel, je celosvetovo úspešný koncept hracích vakov Play&Go. Vďaka nim nemajú rodičia s upratovaním hračiek najmenší problém a deti si zas môžu svoje kráľovstvo rozložiť naozaj hocikde.