KINDERKRAFT Kočík kombinovaný B-tour Lite 3v1 Light Grey

Kód: KSBTOU00LGR3000
€509 €424,17 bez DPH
Dodanie do 3-6 pracovných dní (>5 ks)
Možnosti doručenia

Detailné informácie

VŠETKY PRODUKTY MÁME SKLADOM

DORUČENIE TOVARU DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ

DOPRAVA ZADARMO NAD 99 EUR

CERTIFIKOVANÉ A ZDRAVOTNE NEZÁVADNÉ

Podrobný popis

Snívate o detskom kočíku, ktorý bude sprevádzať vaše dieťa až pokiaľ dosiahne 22 kg? Chcete, aby v sebe spájal nielen pohodlné vedenie a komfort jazdy, ale aj elegantný dizajn? Zoznámte sa s B-TOUR- multifunkčným detským kočíkom 3 v 1, ktorý zmení vaše prechádzky! Má veľké sedadlo XL typu 2 v 1, ktoré vám umožňuje pomocou niekoľkých pohybov premeniť hlbokú vaničku na športový kočík. Zaberá málo miesta a pripojené univerzálne adaptéry vám umožňujú rýchlo pripevniť sedadlo k rámu kočíka a takto vytvoriť praktický TRAVEL SYSTEM.

Detský kočík B-TOUR 3 v 1 v sebe spája výhody hlbokej vaničky, športového kočíka a TRAVEL SYSTEM (autosedačky s adaptérmi). Je určený pre deti do približne 4 rokov (do hmotnosti maximálne 22 kg) a vďaka veľkým nafukovacím kolesám je vhodný na prechádzky do mesta ako aj mimo neho. Chystáte sa na výlet do lesa? Alebo možno chcete navštíviť horské priechody v blízkosti horských turistických chodníkov? Vylepšené odpruženie, odolný oceľový rám a ľahké skladanie robí B-TOUR vhodný na akýkoľvek výlet.

B-TOUR od Kinderkraft má širokú a hlbokú vaničku ktorú je možné zväčšiť. Pod látkou sa nachádza skrytý sieťovaný panel, ktorý pre vaše dieťa zaisťuje prúdenie vzduchu v horúcich dňoch. Materiál kabíny je vodotesný a má filter UPF50 + , vďaka čomu sa B -TOUR môže dobre používať bez ohľadu na ročné obdobie. Pohodlie počas jazdy má na zaručuje aj operadlo, ktoré je možné jednou rukou nastaviť v 3 polohách, zo sediacej do ležiacej polohy. Vaše dieťa ocení tento kočík vďaka materiálom, odpruženiu a vybaveniu, ktoré mu spríjemní každú prechádzku. B-TOUR si obľúbite pre jeho kompletnú sadu príslušenstva, praktické riešenia, jednoduchú manipuláciu a ergonomicky tvarovanú nastaviteľnú rukoväť. A samozrejme pre rýchle a ľahké skladanie spoločne so sedadlom.

Funkčné použitie:

- Detský kočík B-TOUR 3 v 1 má praktické sedadlo 2 v 1, ktoré je možné v niekoľkých krokoch premeniť z prenosnej vaničky na športový kočík. V skrini takto ušetríte veľa miesta, bez toho, aby ste museli osobitne schovávať samostatnú vaničku.
- Sedadlo športového kočíka je možné namontovať dopredu a dozadu v smere jazdy. Keď chce vaše dieťa stále cestovať otočené dozadu, stačí ak športový kočík správne pripevníte. A keď bude pripravený objavovať svet, jeho polohu môžete zmeniť iba pomocou niekoľkých pohybov.
- Ku kočíku sa pridávajú univerzálne adaptéry a autosedačka MINK (od narodenia až do 13 kg). Môžete ľahko vytvoríte TRAVEL SYSTEM, ktorý vám umožní ľahko pripevniť sedadlo k rámu kočíka. Keď dieťa zaspí, už ho nebudete musieť vyberať zo sedačky.
- B-TOUR od Kinderkraft má veľké (s priemerom 21 a 30 cm) nafukovacie kolesá s tlmením nárazov. Tieto sú vhodné ako pre mestské chodníky, tak aj pre spevnené lesné cesty.
- Kočík má nastaviteľný popruh na prenášanie rámu. Vďaka nemu môžete kočík ľahko prenášať a taktiež vyniesť B-TOUR po schodoch.
- Vďaka veľkej strieške, ktorú je možné ďalej zväčšovať, sa B-TOUR osvedčí v horúcich dňoch, tak aj vtedy, keď vás prekvapí dážď. Strieška je vyrobená z nepremokavého materiálu s filtrom UPF50 + a má tiež ďalší panel na ochranu pred slnkom. Pod tkaninou sa nachádza sieťovaný panel, ktorý dieťaťu poskytne dodatočné prúdenie vzduchu v horúcich dňoch. Má tiež okienko pre kontakt s dieťaťom, ktoré umožňuje rodičom sledovať, čo robí ich dieťa.
- Kočík je možné zložiť s pripevneným sedadlom, ale ak chcete ušetriť viac miesta, môžete ho jednoducho vybrať a zložiť rám v niekoľkých krokoch. O chvíľu ho vložíte do kufra auta a vezmete si ho so sebou na cestu.

Pohodlie:

- Sedadlo 2 v 1 je veľmi pohodlné, v polohe prenosnej vaničky je jedným z najdlhších na trhu. Prenosná vanička XL (dĺžka 90 cm, šírka 34 cm) zaisťuje bezpečnosť a pohodlie pri používaní aj pre väčšie deti, kým nedosiahnu hmotnosť 15 kg alebo kým sa samy nezačnú otáčať a sedieť).
- Na pripevnenie sedadla alebo autosedačky (s použitím adaptérov) k rámu kočíka stačí niekoľko pohybov. B-TOUR je prispôsobený potrebám moderných, mobilných rodičov.
- Operadlo športového kočíka je možné nastaviť do 3 polôh: v sede, v ľahu a v poloľahu. Môžete ich nastaviť jednou rukou – v priebehu niekoľkých sekúnd pripravíte svojmu dieťaťu pohodlný priestor na zdriemnutie.
- Kočík B-TOUR 3 v 1 má tiež 2-polohovú nastaviteľnú opierku nôh. Dieťa si bude môcť voľne natiahnuť nožičky tak, aby sa cítilo pohodlne počas vašich každodenných prechádzkach.
- Rodičovská rukoväť má 4 úrovne nastavenia. Pre väčšie pohodlie počas jazdy má ergonomický tvar a je potiahnutá ekokožou. Je príjemná na dotyk a ľahko sa čistí.
- Veľký kôš má nosnosť až 5 kg. Jedna zo stien má suchý zips, vďaka ktorému sa dá ľahko zväčšiť a súčasne zvýšiť objem koša. Nielenže tam zmestíte všetky detské doplnky, ale vložíte tam aj malé nákupy, ktoré chcete robiť počas návratu z prechádzky.

Bezpečnosť:

- Kočík B-TOUR 3 v 1 od Kinderkraft vyhovuje norme EN 1888-2, ktorá povoľuje maximálnu hmotnosť dieťaťa do 22 kg.
- B -TOUR má v strede umiestnenú brzdu STOP & RIDE , ktorá sa stláča zhora, vďaka čomu ju môžete obsluhovať aj otvorenými topánkami. Nepoškodzuje obuv a umožňuje rýchle zastavenie kočíka.
- Sedadlo športového kočíka má nastaviteľné 5-bodové popruhy s mäkkými chráničmi. Ľahko ich odopnete a vyčistíte a vďaka nastaviteľným popruhom ich prispôsobíte svojmu rýchlo rastúcemu dieťaťu.
- B-TOUR má otočnú bezpečnostnú zábranu, odnímateľnú z oboch strán. Nielen chráni dieťa nielen počas jazdy, ale systém uvoľnenia uľahčuje vkladanie a vyberanie dieťaťa z kočíka.
- Autosedačka MINK má 3-bodové bezpečnostné pásy a prídavnú vložku pre nemluvňatá. Môžu sa v nej prepravovať deti od narodenia do 13 kg.

Kolesá:

- Predné: nafukovacie, gumové, s priemerom 21 cm. Sú odpružené a otočné o 360 stupňov. Môžu sa tiež uzamykať pre priamu jazdu dopredu. Uľahčujú obsluhu kočíka.
- Zadné: nafukovacie, gumové, s priemerom 30 cm. Sú odpružené a osvedčia sa v rôznych terénoch, vrátane prechádzok po spevnených cestičkách.
- Kolesá sú odolné a oderu vzdorné. Poskytujú dieťaťu pohodlie počas jazdy aj pri cestovaní po nerovnom teréne.

Sedadlo 2 v 1 – prenosná vanička a športový kočík:

- Veľká prenosná vanička XL - jedna z najdlhších na trhu (s dĺžkou 90 cm).
- Prenosná vanička sa dodáva s matracom, ktorého poťah je obohatený o bambusové vlákna, čím je zaistené správne vetranie a rýchlejšie odvádzanie vlhkosti. Poťah má antibakteriálne a termoregulačné vlastnosti (28% bambusové vlákna, 72% polyester, antibakteriálny povlak).
- Rýchla a jednoduchá prestavba prenosnej vaničky na kočík.
- 2 smery pripevnenia športového kočíka: dopredu a dozadu voči smeru jazdy.
- Operadlo je nastaviteľné v 3 polohách od sedu až po ľah (nastavenie jednou rukou).
- Sedadlo má veľkú striešku, ktorú je možné predĺžiť. Je vyrobené z nepremokavého materiálu s filtrom UPF50 +. Má kontaktné okienko pre rodiča na dieťa.
- Strieška má výsuvný panel slnečnej clony a sieťovaný panel, ktorý zaisťuje dostatočné vetranie.
- Sedadlo športového kočíka má 5-bodové bezpečnostné pásy, ktoré je možné nastaviť ako na dĺžku, tak aj na šírku.
- Kočík má otočnú zábranu, odnímateľnú z oboch strán, ktorá je potiahnutá ekokožou.
- Opierku nôh športového kočíka je možné nastaviť do 2 polôh a v mieste, kde dieťa opiera nožičky, sa nachádza pásik z ľahko čistiteľného materiálu.

Rám:

- Celková nosnosť rámu je 27 kg. Kočík spĺňa normu EN 1888-2 s maximálnou nosnosťou pre dieťa v športovom kočíku do 22 kg.
- Košík má nosnosť až 5 kg.
- Rodičovská rukoväť je nastaviteľná v 4 polohách. Má ergonomický tvar, ktorý uľahčuje riadenie a pohyb s kočíkom.
- Rám má ľahký, dvojstupňový skladací systém. Stačí stlačiť tlačidlo, potiahnuť za dve páčky na oboch stranách a zložiť kočík.
- Má špeciálny mechanizmus, ktorý umožňuje dodatočne plocho zložiť rám (špeciálnymi tlačidlami) - pozor, funguje iba s odomknutými prednými kolesami!
- Brzda STOP & RIDE je ovládaná zhora, vďaka čomu nepoškodzuje obuv.
- K rámu je trvalo pripevnený špeciálny nastaviteľný popruh na prenášanie, ktorý uľahčuje prepravu a prenášanie kočíka.

Sedačka MINK:

- Skupina ECE 0+ (pre deti s hmotnosťou do 13 kg).
- 3-bodové bezpečnostné pásy s chráničmi. Možnosť nastavenia dĺžky.
- Špeciálna vložka pre najmenšie deti.
- Slnečná strieška, ktorú je možné sklopiť.
- Nastaviteľná rukoväť sedačky v 3 polohách.
- Montáž pomocou 3-bodového automobilového pásu.
- Detský nosič, ležadlo a autosedačka v jednom.
- Výrobok bol testovaný a schválený v súlade s európskym bezpečnostným predpisom ECE R 44/04.

Príslušenstvo v súprave:

- univerzálne adaptéry,
- držiak na pohár,
- nepremokavá fólia,
- sieťka proti hmyzu,
- matrac vo vaničke,
- nánožník.

Priložené adaptéry sú kompatibilné s autosedačkami:
Kinderkraft®: MINK, Kiddy®: Evoluna I-Size 2, Evolution Pro 2, Maxi Cosi®: Mico, Mico AP, Mico NXT, Mico Max 30, Citi, Cabrio, CabrioFix, Cybex®: Aton, Aton 2, Aton Q, BeSafe®: iZi Go, iZi Go Modular, Nuna®: Pipa.

Materiály:
- Poťah prenosnej vaničky a kočíka: polyester
- Výplňový materiál pre matrac v prenosnej vaničke: pena
- Materiál poťahu matraca: polyester + bambusové vlákna (viskóza)
- Kabínka: polyester
- Rám: oceľ
- Kolesá: gumové
- Rodičovská rukoväť, zábrana, povrchová úprava: ekokoža

Rozmery:

Kolesá:
- Predné: 21 cm
- Zadné: 30 cm

Zložený kočík:
- Výška: 38 cm
- Šírka: 60 cm
- Dĺžka: 68 cm

Športový kočík s pripevneným sedadlom:
- Výška: (k hornej časti kabínky): 114 cm
- Šírka: 60 cm
- Dĺžka: 91 cm

Prenosná vanička - vnútorné rozmery:
- Šírka: 34 cm
- Dĺžka: 89 cm
- Hĺbka: 18 cm

Prenosná vanička - vonkajšie rozmery:
- Šírka: 42 cm
- Výška: 19,5 cm
- Dĺžka: 94 cm

Ostatné:
- Výška od zeme po rodičovskú rukoväť (min. a max.): 96,5 cm - 103,5 cm - 108,5 - 111,5 cm
- Šírka opierky nôh: 30 cm
- Dĺžka opierky nôh: 19,5 cm
- Výška operadla: 49,5 cm
- Šírka operadla: 32 cm
- Šírka sedadla: 32 cm
- Hĺbka sedadla: 20 cm
- Celková dĺžka sedadla v ľahu: 89 cm
- Priemer držiaka na poháre: 7 cm
- Vzdialenosť sedadla / prenosnej vaničky od zeme: 51 cm

Hmotnosť športového kočíka (rám + sedadlo): 13 kg

Hmotnosť samostatnej vaničky (bez rámu): 4,2 kg

Hmotnosť samotného rámu: 8,8 kg


Dodatočné parametre

Kategória: Kočíky
Hmotnosť: 23.3 kg
Délka: 53,00 cm
Šířka: 57,00 cm
Hloubka: 72,00 cm
Objem: 217512,00 cm3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: