7 dôvodov, pre ktoré sa hrací vak Play&Go hodí do každej detskej izby

Chcete zariadiť detskú izbu v minimalistickom štýle alebo len máte radi praktické veci, ktoré poslúžia viacerým účelom? Zoznámte sa s hracím vakom Play&Go – ideálnym spoločníkom do izby vašej ratolesti.

 

JEDNODUCHÉ USKLADNENIE A PRENÁŠANIE HRAČIEK

Keď belgická značka Play&Go navrhovala tento hrací vak, myslela na niekoľko základných kritérií. Jedným z nich je praktickosť. Vak slúži hlavne na uskladnenie hračiek. Po tom, ako sa dieťatko dohrá, stačí jednoducho potiahnuť za šnúrky a hračky sú razom na jednej kope.

No a vďaka tomu, že vak má akurátne rozmery, môžete ho hocikam odložiť. Zmestí sa do skrine, pod posteľ alebo do jej úložných priestorov. Druhou možnosťou je, že vak vďaka sťahovacím šnúrkam niekam prevesíte.vak na hranie Play&Go
Hrací vak s motívom labute.

 

Za jeden z benefitov považujeme aj to, že vak slúži nielen na uskladnenie, ale aj na prenášanie hračiek. Takže ak beriete ratolesť k starým rodičom alebo známym a chcete jej čo najjednoduchšie zbaliť obľúbené hračky, hrací vak Play&Go je ideálnou voľbou.

 

PRODUKT 2V1

Ako sme už naznačili, vak poteší najmä rodičov, ktorí si zakladajú na minimalistickom štýle a viacúčelových vecičkách. Okrem toho, že sa dá využiť na uskladnenie a prenášanie hračiek, je jeho súčasťou podložka na hranie. Tá sa nachádza v spodnej časti, má hrúbku dva centimetre a tvar kruhu s priemerom 140 centimetrov.

Ak si teda chcete jedným nákupom zadovážiť hneď dve veci do detskej izby, poobzerajte sa po niektorom z týchto hracích vakov.

JEDINEČNÝ DIZAJN

Určite nám dáte za pravdu, že veselé motívy v detskej izbe nesmú chýbať. A aj na to myslel výrobca, keď navrhoval hrací vak Play&Go. Ich vzhľad je unikátny, nadčasový a zároveň maximálne hravý. Na výber máte minimalistické motívy so zvieratkami (labuť, veľryba) aj pestrejšie vaky so vzorom medvedíka, máp či cirkusu. Výber môžete prispôsobiť aj tomu, či máte doma chlapčeka alebo dievčatko.

Nevšednými, no o to zaujímavejšími sú vaky, ktoré svietia v tme (vzor vesmíru) alebo tie, na ktoré môžu detičky kresliť.

podlozka sa zmeni na vak


Súčasťou vaku OMY Paris je podložka s načrtnutými vzormi, ktoré si detičky môžu vyfarbiť.

Súčasťou vaku je podložka s načrtnutými vzormi, ktoré si deti môžu vyfarbovať. Spoločne s takýmto vakom sa zasielajú aj špeciálne fixky, ktoré deti pri vyfarbovaní využijú. Bez ohľadu na to, či ide o svietiaci, vyfarbovací alebo klasický vak, nesmieme zabudnúť na dôležitú informáciu. A to, že vak je potlačený vzorom po oboch stranách – vnútornej aj vonkajšej. Dizajnový kúsok bude teda v detskej izbe aj skvelým doplnkom.

 

ZDRAVOTNE NEZÁVADNÝ

Ako iné produkty z ponuky Lalalu, aj vaky na hranie sú zdravotne nezávadné. Niektoré sa vyrábajú z bavlny či polyesteru a sú aj také, ktoré sa vyrábajú zo zmesi týchto materiálov. Pri každom produkte sa však kladie dôraz na dodržiavanie svetových environmentálnych štandardov.

vak s motivom vesmiru


Zdroj: Facebook –  Playandgo.eu

Výrobca si tiež dáva záležať na tom, aby boli podložky pohodlné a aby bol materiál na celom vaku príjemný na dotyk.

 

ĽAHKO UDRŽATEĽNÝ

V prípade udržateľnosti nemyslíme len na to, že vak vám vydrží celé roky. Jeho veľkou prednosťou je, že materiály sú odolné, a tak ho môžete vziať aj von. Vak je skvelým spoločníkom pri hrách na trávniku alebo počas dovolenky pri mori. A ak sa aj zašpiní, jednoducho ho operte v práčke pri teplote 30 ºC a bude zas ako nový.

PRE VŠETKY VEKOVÉ KATEGÓRIE

Hrací vak Play&Go je určený pre detičky všetkých vekových kategórií. Nezáleží teda na tom, či máte doma batoľa alebo staršie dieťa. Vaku sa poteší každý drobec, ktorý rád trávi čas s Legom, autíčkami alebo plyšovými hračkami.

podlozka pre babatka


Zdroj: Facebook – Playandgo.eu

Navyše, vak je hravým spôsobom, vďaka ktorému môžete už od malička učiť deti poriadkumilovnosti.

 

HODNOTA ZA PENIAZE

Okrem toho, že značka Play&Go myslí na praktickosť a zábavu, je pre ňu dôležitá hodnota za peniaze. V praxi to znamená, že kúpou vaku na hranie si zadovážite výrobok z kvalitného materiálu, ktorý vydrží celé roky. A napokon, hracie vaky od belgickej značky sú dôkazom toho, že kvalitné veci sa dajú zadovážiť aj za rozumnú sumu. Viac informácií nielen o cene vakov nájdete v e-shope Lalalukids.com.

DOBRÁ RADA NA ZÁVER

Ak sledujete články na našomblogu pravidelne, určite viete, že v nich často prinášame množstvo odporúčaní a tipov. A inak to nebude ani tentoraz. Na záver by sme vám chceli dať zopár rád, vďaka ktorým predĺžite životnosť hracích vakov Play&Go.

ako prat vak v pracke

Na pranie sa odporúča len jemný cyklus pri teplote 30 ºC. Popri tom majte na mysli, že nie je vhodné vak bieliť ani drhnúť.

Poškodiť by ho mohlo aj to, ak ho budete chcieť sušiť v sušičke. Namiesto toho nechajte vak vyschnúť voľne rozložený alebo zavesený.

Ak bude potrebné niektoré časti vyrovnať, pokojne ich jemne prebehnite žehličkou. No predtým, než tak urobíte, obzvlášť časti so vzorom zakryte uterákom.